Kurumsal

Bütünüyle başarılı ilerici genç dinamik bir ekip.

Web Emlak Sitesi.com ekibi bir bütün olarak genç, başarılı ve alanında uzman bir ekip olmakla birlikte Emlak Yazılım sektörü haricinde bir çok başarılı projeye imza atmıştır.
Ayrı olarak Emlak Sistemi kapsamında oluşturulmuş çözüm odaklı bir teknik destek ekibiyle müşterilere daima hizmet sunmaya devam etmektedir.


BİZ KİMİZ

Web Emlak Sitesi.com yıllardır çeşitli web yazılım sektörlerinde yer alıp Emlak Sistemi haricinde bir çok proje yazılımı geliştirmiş bir kuruluştur. Ekibimiz Emlak Yazılımı ve çeşitli web yazılımı sektöründe müşterilere bambaşka bir deneyim, kalite ve özgünlük duygusunu yaşatmayı hedeflemektedir. Ekip sunduğu servis ve hizmetlerin arkasında teknik olarak garanti verir ve müşterilerinden aldığı bedelin karşılığını kalite ve kusursuz hizmet vererek müşteri memnuniyetini amaçlar.

Ayrıca prensip olarak müşterilerimize satın aldıkları yazılımların versiyon boyunca tüm güncelleştirmelerini ve satın aldıkları paket kapsamında teknik destek hizmetini ücretsiz olarak sunmaktan gurur ve mutluluk duyarız.