• Yepyeni Bir Deneyime
  Hazır Mısınız?
  Profesyonel Bilişim Hizmetleri
  Kutunun
  Dışında
  Düşün :)
 • Yepyeni Bir Deneyime
  Hazır Mısınız?
  Profesyonel Bilişim Hizmetleri
  Kutunun
  Dışında
  Düşün :)

İleriye yönelik ihtiyaçlarınızı tam anlamıyla karşılayacak bir Teknoloji. Net Bilişim Dünyası 2003'ten beri " net çözümler üretir..."

EKOBİM YAZILIM İSTANBUL ANA BAYİ 7/24 Teknik Destek ve Kurumsal Destek Çözümleri BİTMEYEN KARTUŞ İSTANBUL AVRUPA BAYİ Bitmeyen Kartuş Baskı Dönüşüm ve Mürekkep Çözümleri Bireysel Kurumsal E-Ticaret Portfolio Web Tasarım Çözümleri Ekobim Her Sektöre Özel Ticari ve Ön Muhasebe Programları

emlak scripti kaydol Kaydol
emlak scripti ilan ekle İlan Ekle
emlak scripti ilan onay Onaylansın
 • emlak scripti örnek ilan
İlan Yayında

Başlıca Hizmetlerimiz

Bilgisayar Tamir ve Satışı

Bilgisayar Oem Parça Satışı Orjinal Windows Yazılı Office Yazılımı Sistem Kurulum Hizmeti Oem Parça Tamir Bakım Onarım Hizmeti vermekteyiz.

7/24 Teknik Servis Hizmeti

İstanbul'un her bölgesinde 7/24 gezici ve sabit teknik servis hizmeti verien ekibimizle siz değerli müşterilerimizin teknik işlemlerinizi kısa sürede çözümlüyoruz.

Web SEO Arama Motoru Optimizasyonu

Web sitenize daha çok ziyaretçi çekmek için tamamen arama motorlarının sunduğu koşullar çerçevesinde gerekli Arama Motoru Optimizasyonu Hizmeti Vermekteyiz.

Web Responsive Tasarım

En Son Web Tasarım Standartlarına uygun %100 tüm browserlara ve Pc Notebook Tablet ve Mobil Telefon Tv'lere uyumlu Kurumsal Bireysel ve E-Ticaret ile sektöre özel web tasarımlarınızı yapmaktayız.

Güvenlik ve PDKS Sistemleri

Güvenlik Kamerası Kayıt Sistemleriniz PDKS Personel Geçiş Sistemlerinizi Profesyonel Ekibimizle Kuruyor ve Güvenlik Takibi İşlemlerinizi kolayca takip edilebilir bir hale getiriyoruz.

Notebook Tamir ve Satış

Notebook Oem Parça Satışı Orjinal Windows Yazılı Office Yazılımı Sistem Kurulum Hizmeti Oem Parça Tamir Bakım Onarım Hizmeti vermekteyiz.

Sunucu Kurulum ve Satış

Sunucu Oem Parça Satışı Orjinal Windows Yazılı Office Yazılımı Sistem Kurulum Hizmeti Oem Parça Tamir Bakım Onarım Hizmeti vermekteyiz.

Yazıcı Tamir ve Satış

Bitmeyen Kartuş Sistemli Yazıcılar Kartuşlar ve Dolan Toner Sistemli Orjinal yada Muadil kartuş toner yazıcı satışı bitmeyen kartuşlu yazıcı dönüşüm hizmeti bitmeyen kartuş İstanbul Avrupa Yakası Yetkili Bayiliği Yapmaktayız.

Kurumsal Destek Hizmeti

Tüm Bildiğiniz Bilgi İşlem Maliyetlerinizi minimum düzeye çekerek branşlarında uzman ekibimizle yerinizi fizibilite ettikten sonra siz değerli müşterimize özel bir çalışma planı hazırlarız.

Projeksiyon Tamir ve Görüntüleme Sistemleri

Projeksiyon Cihazları Satışı Tamir Bakım Kurulum Okullara Akıllı Tahta gibi görüntüleme çözümleri sunuyoruz.


Tüm güncel teknolojileri performans güvenlik dinamiklik mutlu müşterilerimiz için bir araya getirdik...

Bu sayede her geçen gün mutlu müşteri portföyümüzü genişletmekteyiz.