Kurumsal Destek

KURUMSAL DESTEK

Tüm Bildiğiniz Bilgi İşlem Maliyetlerinizi minimum düzeye çekerek branşlarında uzman ekibimizle yerinizi fizibilite ettikten sonra siz değerli müşterimize özel bir çalışma planı hazırlarız. Hazırlanan çalışma planını size sözleşme olarak aylık ya da yıllık periyotlarda ne şekilde sunabiliriz bunu sizinle istişare ederiz. Son adım olarak imzalanan sözleşmemize istinaden tamamen resmi çerçevede bilgi işlem desteğinizi veririz.

Verdiğimiz Hizmetler


* Şirketinizde bulunan tüm bilgisayar notebook tablet ve sunucu bilgisayarlarınızın fiziksel bakımını yapıyoruz.

* Şirketinizde kullandığınız ERP programının düzgün ve hızlı çalışması için gerekli veritabanı bakımlarını yapıyoruz.

* Şirketinizde ERP CRM MRP gibi programınız bulunmuyorsa program edindirme hizmeti sağlıyoruz.

* Depo Satış Muhasebe departmanlarınızın çalışmasını rahatlatacak Barkod yazılımı Sıcak Satış Modülleri SQL Reporting Hizmeti gibi çeşitli hizmetler sunuyoruz.

* E-Ticaret siteniz B2b sisteminiz varsa bu program yada sistemlerinizin hızlı çalışması için gerekli danışmanlık hizmetini veriyoruz.

* Şirketinizde bulunan tüm bilgisayar notebook tablet sunucu bilgisayarlarınızın yazılım bakımı sistem kurulumu ve ya orjinal yazılım istihdamını sağlıyoruz.

* Kurumsal Kimlik Web Tasarım Özel Paket Program ve Diğer Yazılım Destek ve Danışmanlık Hizmetleri veriyoruz.

* Yazıcı Tarayıcı Barkod Okuyucu , Barkod Yazıcı gibi cihazlarınızın tamir bakım uygun olmaları halinde bitmeyen kartuş dönüşümü hizmeti ya da satışı hizmetini veriyoruz.

* Oem Parça Bilgisayar Notebook Yazıcı Toner Mürekkep Kartuş gibi ürünlerin satışı hizmetini veriyoruz.

* Şirketinizde kullandığınız hali hazırda toner kartuşlarınızın dolumlarını yapıyoruz.